+38 (0536) 73-99-15

 • Головна
 • Подарункові набори
 • Контакти
 • Новини
 • Продукція


 • Подарунковий набір - оригінальний спосіб висловити свої вітання!

  Люди звикли робити подарунки на новорічні свята, 8 березня, день народження. Але в метушні днів ми забуваємо, що приємно дарувати та отримувати подарунки навіть із незначних приводів. Важливо не соромитися висловлювати почуття любові, подяки або вдячності близькій людині. Для цього зовсім не обов'язково дарувати дорогі подарунки. Купити подарунковий набір кондитерських виробів можна як на велике свято, так і щодня.


  Солодкий подарунок – чудовий знак уваги!

  Є хороша традиція супроводжувати подарунки не просто словесними побажаннями, а й листівкою. ТМ «ЛогінСсмак» пропонує оригінальне рішення – шоколадні набори в ексклюзивній упаковці. Родзинкою наших коробок є оригінальна коробка з ніжними словами та привітаннями. Залежно від приводу є варіант вибрати подарунковий набір цукерок з особливо теплими побажаннями, освідченням у коханні, словами подяки і навіть з вибаченнями. Ви можете вибрати коробки цукерок на будь-яку тематику.


  Такий оригінальний подарунок можна подарувати коханій людині, подрузі чи другу, батькам, начальнику, а може бути просто сусідові на знак подяки. Крім того, навіть дитині буде приємно отримати цікаву коробку цукерок у яскравій упаковці.


  Важливою відмінністю подарункового набору ТМ «ЛогінСмак» є його наповнення. У нашій мережі кондитерських магазинів Ви можете вибрати вид упаковки, залежно від випадку. Наповнення кожної подарункової коробки відрізняється лише якісними. шоколадними, молочно-грильяжними цукерками, ірисками, вафельними кульками, суфле, мармеладом у кондитерській глазурі, а також іншими солодощами. Адресат буде приємно вражений солодким подарунком у гарній упаковці.


  Асортимент подарункових наборів

  Коробка подарунок може бути виконана різної форми та розмірів. Серед наявної різноманітності можна виділити:


  Кожен вид такого оригінального подарунка розрахований на різний обсяг кондитерських виробів. Найменша подарункова коробка орієнтована на вагу 200-250 грн. залежно від виду цукерок. Великі подарункові набори вміщують понад 1 кг солодощів.


  Для особливих заходів ТМ «ЛогінСмак» пропонує замовити подарунковий набір з індивідуальним дизайном та логотипом компанії.


  Ви збентежені перед вибором подарунка? Хочете здивувати близьких чи знайомих? Можливо Вам не вистачає слів висловити свої почуття? Нестандартним і промовистим презентом стануть цукерки, торти в оригінальній вітальній упаковці для вашої події.


  Набір подарункових цукерок – універсальний подарунок, який може бути як солодким презентом, так і оригінальною листівкою. Завдяки такій коробочці ласощів ви покажете людині, як добре ви знаєте його смаки та уподобання.