+38 (0536) 73-99-15

 • Головна
 • Подарункові набори
 • Контакти
 • Новини
 • Продукція
 • Коробка-куб 'Прованс' (ЛогінсСмак)

  "Прованс"

  Коробка-куб 'Весняна (ведмедика)' (ЛогінсСмак)

  "Весняна (ведмедика)"

  Коробка-куб 'Чарівна леді' (ЛогінсСмак)

  "Чарівна леді"

  Коробка-куб 'Скринька' (ЛогінсСмак)

  "Скринька"  Коробка-куб – унікальне оформлення улюблених цукерок

  Нескінченна різноманітність видів, смаків та упаковок солодких та ароматних цукерок вражає смаки дітей та дорослих. Ці ласощі купують та дарують на свята у всьому світі. Тільки в казках цукерки ростуть на деревах, падають із небес або випадають у вигляді опадів із неба. Насправді виробництво цукерок є складним і трудомістким процесом. Недарма у перекладі з латині confectio означає «мануфактура».


  Історія появи цукерок

  Перші цукерки з'явилися у Єгипті за часів фараонів. Це були фініки, зварені в меду, якими обдаровували натовп правителів, що зустрічали. Такі цукерки купити було дуже складно. У східних країнах як солодощі вживали місцеві фрукти. Абрикоси, інжир та горіхи приправляли спеціями та підсолоджували медом. Так як такі ласощі були делікатесом, купити подарунковий набір звичайній людині було практично неможливо. Вживання цукерок було привілеєм знаті. Зазвичай вони подавалися на бенкетах римських багатіїв.


  У Стародавній Русі солодощі виготовляли з кленового сиропу, меду та патоки. З того моменту, як почали ввозити сировину для отримання та видобутку цукру, її почали додавати до цукерок. Але оскільки він коштував досить дорого, то бідні верстви населення змушені були вживати мед. Невдовзі люди самі навчилися добувати цукор із буряків. І тоді з'явився новий вид насолод – зацукровані цукерки.


  У ті далекі часи нікому й не спадало на думку купувати солодощі у подарунок, а тим більше пакувати цукерки в коробку. Сьогодні можна купити цукерки в Кременчуці та Україні від ТМ "ЛогінСмак" у фірмових магазинах.


  Сьогодні розпещеного споживача зовсім не здивуєш просто смачними фруктами в глазурі, шоколадними цукерками, яскравими льодяниками або хрусткими вафлями. Навіть звичайна коробка цукерок не буде сюрпризом. Важливо створювати унікальне оформлення подарунка.


  Чому саме подарунковий набір коробка-куб?

  Сучасними виробниками кондитерських виробів вигадана величезна кількість варіантів оформлення солодких подарункових наборів. Це всілякі коробки, скриньки, пакетики та інше. Оригінальний дизайн таких подарункових коробок дозволяє робити солодкі подарунки на різноманітні свята.


  Одним із цікавих варіантів буде купити на подарунок цукерки у коробці-куб із унікальним оформленням. Така форма упаковки є досить зручним. Вона вміщує 430-530 гр різноманітних солодощів. Великий обсяг оригінальної коробки-подарунка дозволяє наповнити її улюбленими шоколадними, мармеладними, вафельними цукерками, що хрумтять, суфле. Завдяки якісним матеріалам коробки-куба можна запакувати в неї навіть невеликий сувенір, що стане оригінальним сюрпризом.


  Продукція ТМ «ЛогінСмак» відрізняється широким асортиментом та якістю. Навіть найвибагливіші ласуни знайдуть для себе улюблені кондитерські вироби на будь-який смак. Замовити подарунковий набір з улюбленими ласощами можна на будь-яке свято чи захід.